silver rated

Hakkımızda

Hakkımızda

Özergenç Deri A.Ş 1992 yılında kurulmuştur. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.500m2 alana sahip, yıllık 900.000 adet deriye kadar üretim kapasiteli, en son teknolojiye sahip modern ekipmanlarla donatılmış fabrikamız, ve İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan satış ofisimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kuzu, koyun ve keçiden imal ettiğimiz giysilik, ayakkabılık ve çantalık olarak işlenmiş yüksek kaliteli derileri sektörün hizmetlerine yönelik olarak müşterilerimize sunmaktayız.
 

Kuruluşumuzdan bu yana başarıyla sunduğumuz ve geliştirdiğimiz hizmetler, müşterilerimizle hem yerel hem de uluslararası alanda iyi ilişkiler kurmamızı sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin temel faktörleri nitelikli insan kaynağımız, profesyonel ekibimiz, bilgi birikimimiz, yenilikçi üretim tekniklerimiz, modern ekipmanlarımız ve uyguladığımız verimli çalışma planımızdır. İşbirliği yaptığımız tüm tedarikçi ve müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güven, iş anlayışımızın en önemli prensibidir.
 

Firmamız son olarak, deri ürünleri üreten veya ürünlerinde deri kullanan uluslararası markalar ve tedarikçileri denetleyen, sektörde uluslararası saygınlığa sahip bir kurum olan Leather Working Group (LWG) tarafından oluşturulan denetleme protokolüne uygun olarak denetlenmiş ve 10.10.2020 tarihinde Gümüş (Silver) derecelendirme almaya hak kazanmıştır. Bu ve sahip olduğumuz diğer kalite sertifikalarımızı ana menüde yer alan “Kalite Sertifikaları” bölümünde görebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın